Aprílový karneval v pečovatelském domě

Aprílový karneval v pečovatelském domě

Aprílový měsíc duben nás vyzval k tomu, abychom vymysleli nějaký vtipný program pro naše seniory. Skutečně 1. dubna naše charitní pečovatelská služba uspořádala velice oblíbený karneval neboli hudební odpoledne plné hudby, zpěvu a soutěží.

Veselé odpoledne uvítala Kleopatra s Faraonem. Měli pro účastníky malé překvapení (nově nalepenou obrazovou tapetu ve společenské místnosti).

Některé odvážné obyvatelky ve svých převlecích nebyli ani k poznání jako např. princezna Krasomila nebo havajská tanečnice apod.

Jako vždy se o hudební doprovod postaral Vlad. Kábrt, tentokrát v převlečení za klauna.

Milou návštěvou byl i Elvis Presley, který byl od toho pravého k nerozeznání. Jeden z obyvatel nám zahrál na saxofon a tak se nám představil jako Felix Slováček. Přišly nás potěšit ženy z Červené Hory a představily se nám jako cvičenky Poupata ze spartakiády, sklidily velký úspěch.

Program byl bohatý, doufáme, že se nikdo nenudil. V závěru porota vyhodnotila a odměnila odvážné masky a předala ceny. „Těšíme se na další karneval, co zase naše pečovatelky pro nás příště připraví.“, takto se rozcházeli účastníci veselého odpoledne.

 

Volná pracovní místa

Domov sv. Josefa nenabízí jen práci, ale i smysl. Vyberte si pozici, která Vás zajímá.

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031