Karneval a "Člověče nezlob se" v Pečovatelském domě

Karneval a "Člověče nezlob se" v Pečovatelském domě
Zúčastnili jste se někdy velké soutěže „Člověče nezlob se?“ a karnevalu v pečovatelském domě?

Hru „Člověče nezlob se“ zná téměř každý. Proto ani našim seniorům není vzdálená. Pro zkrácení dlouhých zimních únorových dnů naše pečovatelská služba vyhlásila již druhý ročník této velké soutěže. Potěšil nás velký zájem, vždyť s neobvyklým zápalem soutěžilo pět skupin.

Vítězové jednotlivých skupinek se ve finále spolu utkali a po dvou hodinách stále nebyl určen vítěz.

Nakonec se jím stal rozzářený pan Balcar. Bylo zajímavé z povzdálí sledovat jednotlivé soutěžící, s jakým nasazením a s jakou velkou touhou se snažili v této hře vyhrát. Při vyhazování figurek se nikdo nezlobil a všichni se u toho zasmáli a příjemně pobavili. Každý zúčastněný obdržel cenu útěchy a absolutní vítěz byl obdarován originálním dortem ve tvaru hry Člověče nezlob se, který rozdělil všem.

 

Jako každý rok, tak i letos jsme jedno únorové odpoledne mohli prožít na pohádkovém ostrově, kde jsou jen pohádkové bytosti a všude je smích a veselí. Ano nemýlíte se, ve společenské místnosti našeho pečovatelského domu byl uspořádán velice oblíbený karneval, který zahájila Zlatovláska. Hned v úvodu byly představeny všechny masky jako například princezna Krasomila, veselý Pepík, dáma ze Lhoty, vlk s Karkulkou, šašek, komár, pavouk, Pinokio a další.

Celé veselé odpoledne doprovázel svým zpěvem pan Vlad. Kábrt, tentokrát v převlečení za milého psíčka. Vyvrcholením večera bylo vystoupení známé osobnosti v převlečení za Dana Nekonečného s jeho družinou. Nechyběly ani jeho známé ohnivé efekty. Další milou návštěvou byla Marie Rottrová, která byla svým zpěvem k nerozeznání od té pravé. Sklidili velký úspěch. V závěru porota vyhodnotila nejlepší masky, kterými se stala princezna Krasomila a vlk s Karkulkou. Jako vždy nechyběla soutěž o ceny.

  

Spokojenost nám byla odměnou. Snažíme se, aby naši senioři neměli dlouhou chvíli, a aby se stále měli na co těšit.

Přečtěte si nový bulletin

2018_03_bulletin_och_web.pdf

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031