Cvičení rodičů s dětmi - Klokánek

Cena za 1 dítě je 390 Kč/ pololetí. Za každé další dítě z rodiny (sourozence) zaplatíte jen 200 Kč/pololetí.

 

Ve školním roce 2016/17 nabízíme tyto skupiny:

pondělí:     8. 15  - 9.00

                   9   -     9.45                  

                 10   -    10.45  

úterý:           9   -     9. 45   

                 10    -    10. 45  

středa:        9   -       9. 45

                  10   -    10. 45 

 

                 

 

    Klokánek 2016/17 (1. pololetí) 

1. skupina: pondělí 8.15 - 9.00

    1. Mach Maxmilián

    2. Řehák Matěj

    3. Pitřinec Michal

    4. Matysková Barbora

    5. Ansorge Kryštof

    6. Winter Denis

    7. Pavlová Markéta

    8. Hejdová Zuzana

    9. Hejdová Tereza

    10. Hanuš Antonín

     

    2. skupina: pondělí 9.00 - 9.45 

    Začínáme 3.10.2016

    1. Jansák František

    2. Svoboda Jiří

    3. Krejčí Vojtěch

    4. Krejčí Mikuláš

    5. Linková Anna

    6. Pich Josef

    7. Špulák Vilém

    8. Havlíček Tomáš

     

     

     

    2. skupina: pondělí 10.00 - 10.45

    Začínáme 3. 10. 2016

    1. Šenková Aneta

    2. Šenková Nikola

    3. Brát Martin

    4. Šimek Jakub

    5. Vlčková Renée

    6. Jůza Tomáš

    7. Ungrová Nela

    8. Jiránková Karolína

    9. Krausová Kateřina

     

    3. skupina: úterý 9.00 - 9.45

    Začínáme 4. 10. 2016 

    1. Jirásek Jiří

    2. Macek Jaromír

    3. Macek Jakub

    4. Horáková Natálie

    5. Filipová Evelína

    6. Filip Ondřej

    7. Urbánková Darina

    8. Urbánek Damián

    9. Hofman Filip

    10. Spůrová Eliška

     

    4. skupina: úterý 10.00 - 10.45

    Začínáme 4. 10. 2016 

    1.  Kleinerová Soňa

    2.  Hornychová Kateřina

    3. Veseleňáková Tereza

    4. Fraňková Sofie

    5. Valčík Marek

    6. Vít Kryštof

    7. Pařízek Šimon

    8. Kočová Natálie

    9. Horáčková Adéla

      

    6. skupina: středa 9.00 - 9.45

    Začínáme 5. 10. 2016

    1. Pilát Martin
    2. Riedl Jan
    3. Omamiková Tereza
    4. Baláž Adam

5. Kincl Jiří

6. Nováková Emma

7. Šimková Eliška

8. Cinke Matyáš

9. Dvořáková Anna

10. Pavel Jiří

 

7. skupina: středa 10.00 - 10.45

Začínáme 5. 10. 2016

1. Ptáčková Aneta

2. Škoda Matěj

3. Veselá Šárka

4. Bůžková Michaela

5. Šreiberová Rozálie

6. Šeda Matěj

7. Balíček Tomáš

8. Bartoňová Ester

9. Mesner Filip

 

Aktualizováno 6.12.2016

 

 

 

                   

 

    Volná pracovní místa          pro DSJ a HAČ ZDE  

Srdečně děkujeme všem dárcům, kteří přispěli do sbírky. Děkujeme také všem koledníkům za jejich službu. Výsledky naleznete zde

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930