REKREAČNÍ  POBYT  U  MOŘE V KARAVANU

NOVÉ MÍSTO - Autokemp Boban – Živogošće Dole – Makarská riviéra

DÉLKA CESTY: 1 163 km (12 hod. 40 min. bez zastávek) Obvyklá trasa:  Červený Kostelec - Brno – Vídeň – Graz - Spielfeld - Šentilj (přechod Rakousko-Slovinsko) – Maribor - přechod Slovinsko-Chorvatsko, potom již po dálnici směr Split a Dubrovník, sjezd z dálnice Šestanovac – Makarská – Živogošće – Živogošće Dole – kemp Boban (26 km jižně od Makarské).

POPIS MÍSTA: Kemp Boban se nachází pod svahy masivu Biokovo ve svahovitém háji vzrostlých borovic, které tvoří převážnou část dne příjemný stín. Podél celého kempu jsou 3 větší oblázkové pláže a další nejrůznější skalnatá zákoutí. Parkování vozidla je v těsné blízkosti karavanu. Téměř nové sociální zařízení (toalety, sprchy, umývárny) jsou ve vzdálenosti asi 30 metrů. Nejbližší pláže jsou vzdáleny od karavanu asi 80 - 100 metrů. Venkovní restaurace se nachází přímo nad jednou z pláží. V sousedním kempu „Dole“ jsou obchůdky a stánky se základním sortimentem. Hned za tímto kempem se nachází městečko Živogošće-Blato, kde je živější promenáda s nejrůznějšími restauracemi, obchůdky, trampolínami, pravidelnými rybími večírky s hudbou apod. (od karavanu pěšky asi 15 minut). Nedaleko kempu začínají značené turistické cesty do masivu Boikovo pro turisty i horolezce. Nejbližší přístav s trajektem je v Drveniku (4 km), nejbližšími ostrovy jsou Hvar a Pelješac. Nejbližší kostel s pravidelnými bohoslužbami je v Živogošće (5 Km).

UBYTOVÁNÍ v luxusním obytném karavanu německé firmy HOBBY s obytnou délkou 7,2 m a plným vybavením. Zázemí karavanu je rozšířeno o stanovou předsíň (3,5 x 2,3 m) a stínící markýzu (4 x 2,3 m). Přivézt je nutné pouze povlečení a prostěradla (dvě dvoupostele – 2,0 x 1,8 m, dvě postele na patro 1,9 x 0,6 m a rozkládací postel 1,9 x 0,6 m). Karavan umožňuje pohodlné ubytování se sedmi lůžky vhodné pro dospělé i děti. Nástupním dnem je pátek nebo dle domluvy.

VYBAVENÍ KARAVANU obashuje 4 pevná a 3 rozkládací lůžka (dvě dvoupostele (2,0 x 1,8 m), dvě postele na patro (1,9 x 0,6 m) a rozkládací postel (1,9 x 0,6 m). Karavan je dále vybaven ventilátorovou klimatizací, televizí, kuchyňským koutkem s nerez dřezem, tříhořákovým plynovým vařičem, chladničkou 77 litrů s mrazícím boxem, chladničkou 110 litrů s mrazícím boxem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, sociálním koutkem s umyvadlem, sprchou, a kazetovým chemickým WC. Vestavěná 70 litrová nádrž (nutno doplňovat venkovní vodovodní hadicí) je napojená na rozvod studené a teplé vody v karavanu.  K vybavení karavanu patří kuchyňské jídelní a varné nádobí, příbory a kuchyňské doplňky, přikrývky a polštáře. Dále stůl, 7 židlí, velký a malý slunečník. Sportovní potřeby na líný tenis a banbington, petanque (sada 6 koulí) a el. gril. Kompletní výbavu karavanu najdete na samostatném formuláři „VYBAVENÍ KARAVANU“.

 

CENA je stanovena za celý karavan a týden (7 nocí). V ceně je zahrnuto ubytování v karavanu, náklady na plyn, elektrickou energii, teplou a studenou vodu a parkovné.

CENY jsou pro jednu rodinu, tj. dvě dospělé osoby a děti s celkovým počtem 7 lůžek v karavanu + stání 1 automobilu. Alternativně pro tři dospělé osoby a dvě děti + stání 1 automobilu. V případě ubytování druhé rodiny nebo dalších dospělých osob nad daný počet a dalšího automobilu budou tyto osoby včetně stání dalšího automobilu doplácet cenu za ubytování dle ceníku kempu Boban.

CENA NEZAHRNUJE dopravu na místo ubytování, pojištění, stravování, povlečení a vlastní úklid karavanu. Dále pobytovou taxu, která činí 1,- EUR za dospělou osobu na den, za dítě od 12 do 15 let 0,50 € na den.

INFORMACE O CENĚ, OBJEDNÁNÍ A ZAPLACENÍ pobytu vyřizuje Jana Šilhavá tel. 491 610 300, sekretariat@hospic.cz

   1 2 3 4 5 6 7 8   

    Volná pracovní místa          pro DSJ a HAČ ZDE  

Koncert Pavla Šporcla pro Domov sv. Josefa

20. března 2018
divadlo Jaroměř

Srdečně děkujeme všem dárcům, kteří přispěli do sbírky. Děkujeme také všem koledníkům za jejich službu. Výsledky naleznete zde

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930