REKREAČNÍ  POBYT  U  MOŘE V KARAVANU

NOVÉ MÍSTO - Autokemp Boban – Živogošće Dole – Makarská riviéra

DÉLKA CESTY: 1 163 km (12 hod. 40 min. bez zastávek) Obvyklá trasa:  Červený Kostelec - Brno – Vídeň – Graz - Spielfeld - Šentilj (přechod Rakousko-Slovinsko) – Maribor - přechod Slovinsko-Chorvatsko, potom již po dálnici směr Split a Dubrovník, sjezd z dálnice Šestanovac – Makarská – Živogošće – Živogošće Dole – kemp Boban (26 km jižně od Makarské).

POPIS MÍSTA: Kemp Boban se nachází pod svahy masivu Biokovo ve svahovitém háji vzrostlých borovic, které tvoří převážnou část dne příjemný stín. Podél celého kempu jsou 3 větší oblázkové pláže a další nejrůznější skalnatá zákoutí. Parkování vozidla je v těsné blízkosti karavanu. Téměř nové sociální zařízení (toalety, sprchy, umývárny) jsou ve vzdálenosti asi 30 metrů. Nejbližší pláže jsou vzdáleny od karavanu asi 80 - 100 metrů. Venkovní restaurace se nachází přímo nad jednou z pláží. V sousedním kempu „Dole“ jsou obchůdky a stánky se základním sortimentem. Hned za tímto kempem se nachází městečko Živogošće-Blato, kde je živější promenáda s nejrůznějšími restauracemi, obchůdky, trampolínami, pravidelnými rybími večírky s hudbou apod. (od karavanu pěšky asi 15 minut). Nedaleko kempu začínají značené turistické cesty do masivu Boikovo pro turisty i horolezce. Nejbližší přístav s trajektem je v Drveniku (4 km), nejbližšími ostrovy jsou Hvar a Pelješac. Nejbližší kostel s pravidelnými bohoslužbami je v Živogošće (5 Km).

UBYTOVÁNÍ v luxusním obytném karavanu německé firmy HOBBY s obytnou délkou 7,2 m a plným vybavením. Zázemí karavanu je rozšířeno o stanovou předsíň (3,5 x 2,3 m) a stínící markýzu (4 x 2,3 m). Přivézt je nutné pouze povlečení a prostěradla (dvě dvoupostele – 2,0 x 1,8 m, dvě postele na patro 1,9 x 0,6 m a rozkládací postel 1,9 x 0,6 m). Karavan umožňuje pohodlné ubytování se sedmi lůžky vhodné pro dospělé i děti. Nástupním dnem je pátek nebo dle domluvy.

VYBAVENÍ KARAVANU obashuje 4 pevná a 3 rozkládací lůžka (dvě dvoupostele (2,0 x 1,8 m), dvě postele na patro (1,9 x 0,6 m) a rozkládací postel (1,9 x 0,6 m). Karavan je dále vybaven ventilátorovou klimatizací, televizí, kuchyňským koutkem s nerez dřezem, tříhořákovým plynovým vařičem, chladničkou 77 litrů s mrazícím boxem, chladničkou 110 litrů s mrazícím boxem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, sociálním koutkem s umyvadlem, sprchou, a kazetovým chemickým WC. Vestavěná 70 litrová nádrž (nutno doplňovat venkovní vodovodní hadicí) je napojená na rozvod studené a teplé vody v karavanu.  K vybavení karavanu patří kuchyňské jídelní a varné nádobí, příbory a kuchyňské doplňky, přikrývky a polštáře. Dále stůl, 7 židlí, velký a malý slunečník. Sportovní potřeby na líný tenis a banbington, petanque (sada 6 koulí) a el. gril. Kompletní výbavu karavanu najdete na samostatném formuláři „VYBAVENÍ KARAVANU“.

 

CENA je stanovena za celý karavan a týden (7 nocí). V ceně je zahrnuto ubytování v karavanu, náklady na plyn, elektrickou energii, teplou a studenou vodu a parkovné.

CENY jsou pro jednu rodinu, tj. dvě dospělé osoby a děti s celkovým počtem 7 lůžek v karavanu + stání 1 automobilu. Alternativně pro tři dospělé osoby a dvě děti + stání 1 automobilu. V případě ubytování druhé rodiny nebo dalších dospělých osob nad daný počet a dalšího automobilu budou tyto osoby včetně stání dalšího automobilu doplácet cenu za ubytování dle ceníku kempu Boban.

CENA NEZAHRNUJE dopravu na místo ubytování, pojištění, stravování, povlečení a vlastní úklid karavanu. Dále pobytovou taxu, která činí 1,- EUR za dospělou osobu na den, za dítě od 12 do 15 let 0,50 € na den.

INFORMACE O CENĚ, OBJEDNÁNÍ A ZAPLACENÍ pobytu vyřizuje Jana Šilhavá tel. 491 610 300, sekretariat@hospic.cz

   1 2 3 4 5 6 7 8   

Přečtěte si nový bulletin

2018_03_bulletin_och_web.pdf

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031