PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Platební podmínky

Účastnický poplatek bude hrazen na místě, nebo je možná platba na fakturu.

Storno podmínky: Z kurzů se můžete odhlásit prostřednictvím zaslání e-mailu na adresu speldova@hospic.cz. Potvrzení o přijetí bude zasláno bez zbytečného odkladu.

Odhlášení účasti je možné provést do 14 kalendářních dnů před konáním vzdělávacího programu, na který jste se přihlásili.

Zrušíte-li účast později než 14 kalendářních dnů před zahájením akce, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 50% ceny účastnického poplatku. Zrušíte-li účast později než 7 dní před zahájením akce, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 100% ceny účastnického poplatku.

Pokud se z jakýchkoliv důvodů náhle nemůžete kurzu zúčastnit, máte ještě možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici.

V případě doložení potvrzení o pracovní neschopnosti přihlášeného účastníka je tento účastník z kurzu omluven a storno poplatek není účtován. V každém případě je ale nutné o neúčasti informovat referentku pro vzdělávání Mgr. Jana Špeldová mailem nebo telefonicky – speldova@hospic.cz, 491 610 303.

Při zrušení akce ze strany organizátora bude vrácen poplatek v plné výši.

Doplňující informace

V ceně účastnického poplatku jsou zahrnuty studijní materiály a malé občerstvení. Případné ubytování a stravování si účastníci hradí sami.

Oblastní charita Červený Kostelec si vyhrazuje právo na změnu lektora, data a místa konání nebo úplné zrušení kurzu z organizačních důvodů.

Oblastní charita Červený Kostelec se zavazuje, že veškeré změny budou dány přihlášeným zájemcům včas na vědomí. V případě změny termínu konání kurzu účastník dostane možnost zúčastnit se kurzu v náhradním termínu, nebo mu bude vrácena platba za kurz v plné výši.

    Volná pracovní místa          pro DSJ a HAČ ZDE  

Koncert Pavla Šporcla pro Domov sv. Josefa

20. března 2018
divadlo Jaroměř

Srdečně děkujeme všem dárcům, kteří přispěli do sbírky. Děkujeme také všem koledníkům za jejich službu. Výsledky naleznete zde

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930