Poslání a cíle

Poslání

Posláním pečovatelské služby je poskytování terénních sociálních služeb seniorům, dospělým osobám s kombinovaným, mentálním či tělesným postižením, které jsou v nepříznivé sociální stiuaci. Z různých důvodů (nemoc, stáří apod.) si nemohou vlastními silami zabezpečit úkony péče o vlastní osobu, domácnost, stravování nebo kontakt se společenským prostředím.

 

Cíle

Cílem naší služby je umožnit našim uživatelům prožívat stáří aktivně a ve svém přirozeném prostředí, podporovat je v udržení si co nejdéle soběstačnosti a sebeobslužnosti (v rámci svých možností) a pomoci jim v zachování či zlepšení kvality života.

Pomocí služeb CHPS bychom rádi pomohli naším uživatelům žít běžným způsobem života dle svých přání a zvyklostí, zapojit se do života okolní společnosti s možností využívat místní veřejné instituce a s ohledem na jejich stav, či možnosti (zdraví, vzdálenost, samota atd.), ukázat, že jsou stále členy společnosti. Každý rok, na základě našich zkušeností a s ohledem na požadavky klientů, vypracováváme roční plán, který by měl vést ke zvýšení kvality našich služeb.

 

poslání a cíle

 

roušky šité dobrovolníky

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031