11. charitní ples

11. charitní ples

Již pojedenácté se v sobotu 9. listopadu konal v sokolovně v Červeném Kostelci charitní ples. Letošní výzdoba se tentokrát nesla v duchu benátského karnevalu. Navodit tematickou atmosféru velmi pomohl Spolek panstva na tvrzi Žíželeves, jehož členové, oděni do dobových barokních kostýmů, již při příchodu vítali hosty ve foyer sokolovny. Témuž spolku vděčíme i za skvělé předtančení, které si vysloužilo bouřlivý potlesk. Moderování večera se ujala herečka Simona Babčáková a skupina Relax Band provázela hudbou účastníky plesu až do jeho závěru.

I letos nás velmi potěšil zájem o v pořadí jedenáctý charitní ples. Všem hostům patří poděkování nejen za vysokou účast, ale i za poklidný průběh a slavnostní náladu, která je odměnou nejen pořadatelům, ale jistě i zúčastněným.

Akce podobného rozsahu se ale také neobejde bez obětavé práce a nasazení dobrovolníků. Na tomto místě bychom rádi poděkovali všem, bez kterých by se ples nepodařilo realizovat. Za výzdobu patří dík především pracovnicím Charitní pečovatelské služby Červený Kostelec, ale také manželům Lindě a Jakubovi Kůrkovým z Prahy. Velké poděkování patří také všem dobrovolníkům, kteří se po celý večer starali o průběh plesu a zajistili obsluhu, šatnu i tombolu. A v neposlední řadě děkujeme i hudebníkům, moderátorce, Spolku panstva a také poslancům Pavlu Bělobrádkovi a Tomáši Zdechovskému za věnování hlavních cen do tomboly.

Výtěžek z charitního plesu činí 182.000 Kč a bude věnován na budování nového zázemí pro Mobilní hospic Anežky České v Červeném Kostelci, které bude zahájeno v příštím roce.

• • • Vstup do Fotogalerie • • •

Fotogalerie na facebooku

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031